Katılımsız Program İndir

WinRAR Full İndir – v5.80 Versiyonu Full Türkçe İndir

Winrar Full İndir, dünya üzerinde en çok kullanılan windows sıkıştırma programı ve RAR arşivleyici olarak ülkemizde de neredeyse tüm windows kullanıcıları tarafından tercih edilerek yüksek boyutlu dosyaları RAR ve ZIP şeklinde sıkıştırarak tek dosya haline getirebiliyor. Winrar v5.80 Türkçe full katılımsız indir seçeneğiyle ücretsiz indirin!

Winrar Full Katılımsız Türkçe Son Versiyon İndir
Winrar Full Katılımsız Türkçe Son Versiyon İndir

Genellikle internet üzerinden indirilen arşivlerin uzantıları RAR ve ZIP uzantıları açmak olduğu için WinRar programı ile açılması mümkün olup RAR, ZIP, CAB, ARJ, LZH, TAR, GZ, ACE, UUE, BZ2, JAR, ISO, 7Z, Z uzantılı dosyaları açmak için kullanılmaktadır.

Winrar full katılımsız indir,dosyaları Winrar 32 bit yada 64 bit olarak bilgisayarıza göre kontrol ederek indirmeniz en sağlıklısı olacaktır. Web sitemizden indireceğiniz Winrar programı, Winrar katılımsız şeklinde yüklenmiştir. Yani indirdiğiniz sıkıştırma programı Winrar hem 32 bit hem de 64 bit bilgisayarlar için tek dosya halinde sıkıştırılarak otomatik kurulum ile bilgisayarınızın versiyonunuzu otomatik tanır ve Winrar Full Türkçe Crack olarak yüklemeyi gerçekleştirir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı