Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
WhatsApp Plus Full APK İndir

WhatsApp Plus Full APK İndir v7.100

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

WhatsApp Plus Full APK İndir, Android kullanıcıları için normal WhatsApp uygulamasına ek özellikler tanıyan bir android program indirebilirsiniz. WhatsApp Plus İndir uygulaması WhatsApp‘ta olmayan birçok özelliği size sunmaktadır. WhatsApp Plus Full APK İndir v7.100, uygulamasında görüldü anlamına gelen mavi tiki, hatta iletildi anlamındaki ikinci tiki bile gizleyebilirsiniz. Yazıyor, ses kaydediyor gibi özellikleri de rahatlıkla gizlemeniz mümkündür. WhatsApp Plus APK Full uygulamasının sunduğu en güzel özelliklerden biri de profilinize kimlerin baktığını görebilmenizdir.

WhatsApp temalarınızı kişisel zevkinize göre özelleştirebileceğiniz WhatsApp Plus uygulamasında 24 saat boyunca Log kaydı imkanı vardır. Ayrıca arttırılmış medya aktarımı sayesinde sınırsız resim ve 1 GB boyutuna kadar video gönderip alabilirsiniz. Sohbetlerinizde dil çevirme seçeneği de bulunan WhatsApp Plus uygulamasında çevrimdışı modu seçerek çevrimiçi olsanız bile bunu gizleyebilirsiniz. Sürekli çevrimiçi mod özelliği sayesinde ise WhatsApp‘tan çıksanız bile arka planda açık olduğu sürece 15 dakika boyunca çevrimiçi gözükebilirsiniz. Sohbetlerinize şifre ve pin kilidi koyma özelliği de bulunan WhatsApp Plus uygulamasıyla birçok ek özellik sizi bekliyor.

WhatsApp Plus Full APK İndir
WhatsApp Plus Full APK İndir

WhatsApp Plus uygulamasını telefonunuza yüklemeden önce normal WhatsApp’ı tamamen silmeniz gerekiyor. Bunun öncesinde verilerinizi yedeklemeyi unutmayın.

WhatsApp Plus Full APK İndir v7.100

WhatsApp Plus Full APK İndir v7.100 BENZER İÇERİKLER
WhatsApp Plus Full APK İndir v7.100 YAPILAN YORUMLAR