Dizi İndir

Sihirli Annem Full İndir

Tikla Full Indir

Sihirli Annem Bütün Bölümler, Türk televizyonlarının en sevilen dizilerinden biri olan Sihirli Annem Full olarak dizi indirmeniz için sizlerle. Sihirli Annem İndir, Yayınlandığı 2003 – 2012 yıllarında oldukça sevilmiş bu diziyi arşivleyerek keyifle izleyebilirsiniz. Toplam 240 bölümden oluşan Sihirli Annem dizisi Kanal D‘de ve Star TV‘de ekrana gelmiştir. Dizinin ilk 119 bölümü olan Kanal D bölümleri logosuz, sansürsüz, başlangıç ve bitiş jenerikleri dahil kesintisiz orijinal kayıtlardır.

Sihirli Annem Bütün Bölümler
Sihirli Annem Bütün Bölümler

Sihirli Annem Kısa Özet

İlk karısı ölünce çocukları Cem ve Ceren ile yaşayan Sadık, peri olduğunu bilmediği Betüş ile evlenir. Daha sonra Betüş gibi peri olan kimsesiz Çilek’i de evlatlık alırlar. Ancak Çilek ilk günlerde babasının yaptığı bir sihir nedeniyle konuşamamaktadır, yalnızca bir kişiyle konuşma hakkı vardır. Çilek de Betüş ile konuşmayı tercih eder. Bir sabah uyandığında Çilek herkesle konuşmaya başlar. Kızlarının faniler ile evlenmesini asla kabullenmeyen Dudu sürekli onlara karşı sihirler yapar. Eda evlenmediği sıralarda Dudu’ya yardım eder. Ancak evlendiğinde Dudu’nun Eda’ya da sihir yaptığını anlayınca Eda da Dudu’yu engellemeye çalışır. Kızlarının babası olan Taci de bir fanidir ama kıskançlıktan dolayı Dudu onu zamanında köpeğe çevirmiştir. Dizide Dudu’nun çevresi ile verdiği büyük sihir mücadelesi ve şirin aile hikayesi anlatılıyor.

Sihirli Annem Bütün Bölümler Full İndir 2003 – 2012 Tüm Sezonlar Eksiksiz

Sihirli Annem 2003 - 2006 Kanal D Bölümleri Partlı İndirme Seçenekleri

Sihirli Annem 2003 – 2006 Part 1 (1.Sezon)

Tıkla İndir – Mega

Sihirli Annem 2003 – 2006 Part 2 (2.Sezon)

Tıkla İndir – Mega

Sihirli Annem 2003 – 2006 Part 3 (3.Sezon)

Tıkla İndir – Mega

Sihirli Annem 2003 – 2006 Part 4 (4.Sezon)

Tıkla İndir – Mega

Sihirli Annem İndir 2003 – 2006 Tek Parça

Tıkla İndir – Mega

Tikla Full Indir

İlgili Yazılar

4 Yorum

  1. Merhabalar sizden bir ricam olacak sihirli annemin sadece 120-131 Startv bölümlerini indirmek istiyorum megadan zor oluyor ve 50 gb geciyor drive ye yükleyip buraya paylaşabilirmisiniz 120-131 bölümlerini

    1. Drive’a uzun zamandır birçok dizi yüklemekte ve zamanla burada paylaşmaktayım. Bunların içinde eskiden düzensiz ve indirmesi zor olacak şekilde paylaştığım diziler de var ve zamanla yüklenmeye devam edecek. Yoğun bir tempoda çalıştığım için çok yakın bir tarihe söz veremiyorum maalesef; ama Sihirli Annem de istediğiniz bölümünü veya bölümlerini rahatça indirebileceğiniz şekilde yükleyip güncellemesini paylaşacağım diziler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu