Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Şeker Portakalı PDF İndir

Şeker Portakalı PDF İndir – Jose Mauro de Vasconcelos

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Şeker Portakalı PDF İndir, kitabını pdf indirmek isteyenler için paylaşıyoruz. Şeker Portakalı PDF İndir – Jose Mauro de Vasconcelos, yazarın oldukça sevilen bir romanıdır. Jose Mauro de Vasconcelos – Şeker Portakalı PDF kitabı 1968 yılında yayınlanmıştır. Jose Mauro de Vasconcelos – Şeker Portakalı PDF İndir kitabında küçük bir çocuğun fakirlik içinde yaşadığı hayat ve sonrası anlatılmıştır.

Şeker Portakalı PDF İndir
Şeker Portakalı PDF İndir

Şeker Portakalı Kitap Tanıtım Yazısı

Yazarlıkta karar kılıncaya kadar boks antrenörlüğünden ressam ve heykeltıraşlara modellik yapmaya. Muz plantasyonlarında hamallıktan gece kulüplerinde garsonluğa kadar çeşitli işlerde çalışan Jose Mauro de Vasconcelos‘un başyapıtı Şeker Portakalı. Günün birinde acıyı keşfeden küçük bir çocuğun öyküsüdür. Çok yoksul bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen. Dokuz yaşında yüzme öğrenirken bir gün yüzme şampiyonu olmanın hayalini kuran Vasconcelos‘un çocukluğundan derin izler taşıyan Şeker Portakalı. Yaşamın beklenmedik değişimleri karşısında büyük sarsıntılar yaşayan küçük Zeze‘nin başından geçenleri anlatır. Vasconcelos, tam on iki günde yazdığı bu romanı yirmi yıldan fazla bir zaman yüreğinde taşıdığını söyler.

Aydın Emeç‘in güzel Türkçesiyle dilimize armağan ettiği. Şeker Portakalı‘nın başkahramanı Zeze‘nin büyüdükçe yaşadığı serüvenleri. Yazarın Güneşi Uyandıralım ve Delifişek adlı romanlarında izleyebilirsiniz.

Şeker Portakalı PDF İndir – Jose Mauro de Vasconcelos

Şeker Portakalı PDF İndir – Jose Mauro de Vasconcelos BENZER İÇERİKLER
Şeker Portakalı PDF İndir – Jose Mauro de Vasconcelos YAPILAN YORUMLAR