Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Robinson Crusoe PDF İndir

Robinson Crusoe PDF İndir – Daniel Defoe

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Robinson Crusoe PDF İndir, kitabını pdf indirmek isteyenler için paylaşıyoruz. Robinson Crusoe PDF İndir – Daniel Defoe, 100 temel eser kapsamında değerlendirilen klasik bir romandır. Daniel Defoe – Robinson Crusoe PDF kitabı 1719 yılında yayınlanmıştır. Robinson Crusoe PDF İndir kitabı ilk İngilizce roman olarak değerlendirilen bir kitaptır.

Robinson Crusoe PDF İndir

Robinson Crusoe PDF İndir

Robinson Crusoe Kitap Tanıtım Yazısı

Genç Robinson Crusoe denizlere açılmak, macera yaşamak ve bir servet kazanmak istemektedir. Ancak birkaç yolculuktan sonra gemisi korkunç bir fırtınaya yakalanır. Bütün arkadaşları denizde kaybolur ve Robinson da canını zor kurtarır. Robinson ıssız bir adaya çıkmayı başarmıştır. Ama burada tek başına nasıl hayatta kalacaktır? Robinson Crusoe’nun ıssız adadaki yaşam macerası, kültürü derinden etkilemiş çok önemli bir eserdir. Sonraki yüzyıllar boyunca yazılmış bütün ada maceralarının ve insanların ıssız ada hayallerinin temelinde bu eser yatar.

Robinson Crusoe PDF İndir – Daniel Defoe

Tıkla İndir – Mega

Robinson Crusoe PDF İndir – Daniel Defoe BENZER İÇERİKLER
Robinson Crusoe PDF İndir – Daniel Defoe YAPILAN YORUMLAR
 • Kitap sever ama parası olmadığı için alamayan ama telefonu olan kimse
  3 ay önce

  Ya kitabın pdfsni rar dosyasının içine koyup başka siteler alıntı yapmasın diye şifre koymak ve şifreyi vermemek yakışmıyor :d (şifre ne çıldıracam başka yerde bulamadım şifreyi verin)

  • Tunç Yavuz
   3 ay önce

   =) normalde şifreyi bütün rar dosyalarımızın içinde veya sitedeki yazısının içinde belirtiyoruz ama bu kitapta gözümüzden kaçmış olabilir. Rar Şifresi: tikla-indir.com