Dizi İndir

Olacak O Kadar Bütün Bölümler Full İndir

Olacak O Kadar Bütün Bölümler Full İndir, Türk televizyonlarının en sevilen dizilerinden biri olan Olacak O Kadar Tüm Bölümler Full olarak dizi indirmeniz için sizlerle. Olacak O Kadar İndir, 1986 – 2010 yıllarında yayınlanmış diziyi arşivleyerek keyifle izleyebilirsiniz. 276 bölüm sürmüş Olacak O Kadar Dizisi oyuncuları Levent Kırca, Oya Başar, Metin Serezli gibi değerli isimlerden oluşmaktadır. Olacak O Kadar programında birbirinden eğlenceli ve zaman zaman da düşündüren skeçler yayınlanmıştır. Olacak O Kadar, Bazen toplumun kanayan yaralarını eleştirmek bazen de ders vermek amaçlı hazırlanan skeçlerle kült programlardan biri olmuştur. Olacak O Kadar Tüm Bölümler, ücretsiz indirerek 276 bölümün tamamına eksiksiz olarak ulaşabilirsiniz.

Olacak O Kadar Bütün Bölümler Full İndir
Olacak O Kadar Bütün Bölümler Full İndir

Olacak O Kadar Bütün Bölümler Full İndir

İlgili Yazılar

12 Yorum

 1. Çok teşekkürler yotube kanalından birçok bölüm silinmiş uzun zamandır arıyordum elinize sağlık.Umarım hd kalitede ve eksiksizdir.

 2. İndirme 4-5gb civarı kesildi anladığım kadarıyla tek seferde indirtmeyecek farklı bir yere yükleme şansınız var mı,yada yarıda kesildikçe size yazsam kopya oluşturup yeni bir link verme şansınız?

 3. merhaba youtube da 2004 ve 2005 te yayınlanan bazı bölümler yoktu diğer bölümler silinmeden önce arşivde 2004 e ait kaynana semra caner tülin skeçlerinin olduğu bölümler var mı?

 4. son olarak google drive linkine tıkladığımda
  Maalesef şu anda bu dosyayı görüntüleyemez ve indiremezsiniz.
  Bu dosya yakın zamanda çok fazla kullanıcı tarafından görüntülendi veya indirildi. Lütfen dosyaya erişmeyi daha sonra yeniden deneyin. Erişmek istediğiniz dosya özellikle büyükse veya çok sayıda kişiyle paylaşılıyorsa dosyayı görüntülemek veya indirmek için 24 saate kadar beklemeniz gerekebilir. Bir dosyaya 24 saat sonra hala erişemiyorsanız alan yöneticinizle irtibat kurun hatası alıyorum mega.nz ye ya da başka bi yere yükleseniz indiremiyoruz böyle

 5. olacak o kadar 3 seferdir kesiliyor herhalde çok büyük olduğundan yüklemek çok zor
  bir kaç parçaya bölünme imkanı varmı

  1. Evet bunu birçok kişi söylüyor fakat yoğunluktan dolayı ve takdir edersiniz ki çok yüksek boyutlu olduğu için tam olarak ilgilenemedim henüz. Mümkün olan en kısa sürede buna çözüm getirip linke güncelleme yapacağım.

 6. Ben indirdim arkadaşlar. Gece saatlerinde başladım ertesi gün öğlene bitmişti. Siz de değişik saatlerde deneyin. İnerken de bilgisayarda internet trafiğini etkileyecek başka bir iş yapmayın.

  1. bununla ilgili çok talep alıyorum haklısınız indirmek gerçekten çok zor farkındayım ama o kadar yoğunum ki bu kadar uzun bir dosyayı bölmek kolay olmuyor, uzun süredir bu aklımda mutlaka düzenleme yapıcam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı