Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Karatay Mutfağı PDF İndir - Canan Karatay

Karatay Mutfağı PDF İndir – Canan Karatay

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Karatay Mutfağı PDF İndir, kitabını pdf indirmek isteyenler için paylaşıyoruz. Karatay Mutfağı PDF İndir – Canan Karatay, yazarın oldukça sevilen bir romanıdır. Canan Karatay – Karatay Mutfağı PDF kitabı 2012 yılında yayınlanmıştır. Canan Karatay – Karatay Mutfağı PDF İndir kitabı uzman doktor Canan Karatay‘ın ve Nihal Doğan‘ın beraber yazdıkları bir diyet kitabıdır.

Karatay Mutfağı PDF İndir - Canan Karatay
Karatay Mutfağı PDF İndir – Canan Karatay

Karatay Mutfağı Kitap Tanıtım Yazısı

“Ben şunun garantisini veriyorum: Mutfağını, Karatay Mutfağı’na çevirenler sağlık bulacak, zayıflayacak ve kilosunu koruyacak! Bunu yaparken de hiç strese girmeyecekler.”

‘Türkiye’yi zayıflatan profesör’ olarak ünlenen ve ilk iki kitabı satış rekorları kıran Prof. Canan Efendigil Karatay. Bu kez sizin için ‘kalıcı kilo verdiren’ doğal ve lezzetli yemek tariflerini seçti. Karatay Mutfağı, Türk mutfağının en güzel örneklerini Karatay prensiplerine göre revize ederek sunuyor.

Kitap adeta bir sağlıklı yaşam prospektüsü niteliğinde. Doğal ve temiz malzeme seçimi, sağlıklı pişirme yöntemleri, yoğurt, tereyağı gibi evde yapılabilecek doğal ürünlerin tarifleri… Ve çorbalardan salatalara, mezelerden yumurtalı yemeklere, zeytinyağlılardan et ve balık yemeklerine tamamı denenmiş onlarca leziz tarif. Küçük ‘tatlı’ kaçamaklar ve dinlendiren çay formülleri de hediyesi! Bu tariflerin en önemli özelliği ise zayıflatması… Çünkü hepsinin glisemik indeksi düşük. Yani Karatay Mutfağı, Karatay beslenme felsefesinin ‘pratik kitabı’ niteliğinde. Sürdürülebilir bir mutfağın olmazsa olmazı.

Son sözü yine Prof. Karatay’a bırakalım: “Eşinin, çocuklarının, sevdiklerinin sağlığını (ve elbette kilosunu) düşünen herkesin bu kitabı okumasını ve tarifleri uygulamasını öneriyorum. Bu kitap ‘şişmanlıktan uzak’ sağlıklı nesiller yetiştirmek için önemli bir mihenk taşı. İlk iki kitabımla birlikte Karatay Mutfağı’na da kütüphanenizde mutlaka yer açın.”

Karatay Mutfağı PDF İndir – Canan Karatay

Karatay Mutfağı PDF İndir – Canan Karatay BENZER İÇERİKLER
Karatay Mutfağı PDF İndir – Canan Karatay YAPILAN YORUMLAR