Dizi İndir

İnce İnce Yasemince Bütün Bölümler Full İndir

Tikla Full Indir

İnce İnce Yasemince Bütün Bölümler Full İndir, Türk televizyonlarında yayınlanmış unutulmaz dizilerden biridir. İnce İnce Yasemince Tüm Bölümler Full olarak dizi indirmeniz için sizlerle. İnce İnce Yasemince İndir, 1993 – 2010 yıllarında yayınlanmış diziyi arşivleyerek keyifle izleyebilirsiniz. 221 bölüm sürmüş İnce İnce Yasemince Dizisi oyuncuları Yasemin Yalçın, İlyas İlbey, Dursun Ali Sarıoğlu, Asuman Arsan, Pelin Körmükçü, Volkan Severcan, Yılmaz Erdoğan, Zehra Alptürk, Bedia Ener, Ferdi Akarnur, Kemal Kuruçay, Tuluğ Çizgen gibi değerli isimlerden oluşmaktadır. İnce İnce Yasemince Yüksek Kalite ücretsiz full boxset olarak indirebilirsiniz.

Yasemince Sezonları

Sürahi Hanım, Kakılmış, Gülazer, Alican, Şuayip, Başbayan, Hamsiye, Hamaset, Fevriye, Felfecir, Rahvan, Hamsinaz gibi her biri birbirinden müthiş tiplemeler geçidi olan İnce İnce Yasemince dizisinin ilk temelleri 1991 yılında Bir Başka Gece isimli müzik – eğlence programının içinde yer alan Mesela Dedik adlı mini programla atılmıştır. Yasemin Yalçın ve ekibi tarafından hazırlanan skeçlerin yer aldığı bu program, 1993 yılında Haşlama Taşlama adıyla bağımsız bir program olarak yayına başlamıştır. Haşlama Taşlama, Yasemince serilerinin ilk sezonudur. 1994 yılında Yaseminname adıyla 2. sezonunu yayınlayan program, 1995 yılında en bilinen adı İnce İnce Yasemince adıyla 3. sezonuna başlamıştır. 1996 yılında Yasemince adını almış ve zaman zaman aralar vererek de olsa Yasemince adıyla 2010 yılının Haziran ayına kadar yeni bölümleriyle yayında kalmıştır.

Toplamda 14 sezon ve 221 bölümden oluşan Yasemince’nin bütün sezonları ve bölümlerinin tamamı ne yazık ki elimizde bulunmamaktadır. Sizlerle paylaştığımız bu Yasemince arşivinde; Haşlama Taşlama‘nın 1.bölümü, Yaseminname‘nin bütün bölümleri, İnce İnce Yasemince ismiyle yayınlanmış 1995 – 1996 Kanal D bölümlerinin 2 bölüm eksik dışında tamamı, 1996 – 2003 yılları arasındaki Star TV sezonlarından karışık skeçler ile oluşturulmuş 45 adet bölüm, 1997 – 1998 Show TV sezonundan 5 adet tam bölüm, 2010 yılındaki son sezonunun logosuz orijinal kayıtları ve ilk TV yayınından HD kalite kaydedilmiş kayıtları olmak üzere iki seçenek hâlinde bütün bölümleri ve bonus olarak mevcut bölümlerin içerisinde yer almayan bazı skeçler yer almaktadır.

İnce İnce Yasemince Bütün Bölümler Full İndir

Tikla Full Indir
Başa dön tuşu