Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Film Nasıl İndirilir? Bilgisayara Programsız Film İndirme Yöntemleri

Film Nasıl İndirilir?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (12 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Film Nasıl İndirilir?

Film Nasıl İndirilir? Günümüzde sürekli olarak yenilenen filmler ile karşı karşıyayız. İnternetten film indirmek eskisi kadar kolay olmasa da her zaman kullanabileceğiniz ister programlı ister programsız film indirme yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler ile yeni çıkan filmleri bilgisayarınıza indirip izleyebilir, arşivinize ekleyebilirsiniz. Tikla-indir.com olarak sizlere her zaman full film indir seçeneğiyle başta dizi indir, 3d film indir, korku filmi indir, müzik indir gibi popüler kategoriler olmak üzere hizmet vermekteyiz. Her geçen gün yeni film indir özelliğiyle siz değerli ziyaretçilerimize yepyeni filmler yükleyip kendimizi güncel tutmakta oldukça ısrarlıyız… Zaten siz değerli ziyaretçilerimizin de bizi sürekli olarak ziyaret etmenizden ve yaptığınız yorumlardan da bunu anlayabiliyoruz. Bizi takip etmeyi unutmayın. Şimdi makalemize geçelim.

Film Nasıl İndirilir? Bilgisayara Programsız Film İndirme Yöntemleri

Film Nasıl İndirilir? Bilgisayara Programsız Film İndirme Yöntemleri

Ücretsiz olarak İnternetten Film Nasıl İndirilir?

Bu soruya verilecek en güzel cevaplardan biri de bunun birçok yolu olması ve bu yöntemlerden bazıları; programlı film indirme, programsız film indirme, torrent film indirme gibi ana başlıklar altında toplanabilmektedir. Genellik tercih edilen film indirme yöntemi ise Torrent ve Programlı film indirme seçeneklerdir.

Programlı Film İndirme

Program ile Film İndirme, İnternet Download Manager ile Film İndirme

Program ile Film İndirme, İnternet Download Manager ile Film İndirme

Program ile dosya indirmek için internet sayfaları üzerinde bulunan MP4 formatında olan filmleri algılayıp indirme yapabilecek programa ihtiyacınız olacaktır. Piyasada program ile film indirmek için birçok program bulunmaktadır fakat en çok kullanılan program İnternet Download Manager programıdır. Bu program ile internet üzerinde bulunan Youtube Videoları İndirme‘den tutun dosya indirmeye kadar birçok işleve sahip geniş çaplı dosya, video indirme programı olarak kullanılmaktadır. Ayrıca durdur/devam ettir gibi özelliklerle kullanıcıya diğer indirme programlarına nazaran daha fazla kolaylık sağlamaktadır. (aynı özellik torrent ile film indirme yönteminde mevcuttur.) İnternet Download Manager Full İndir seçeneğiyle linkten ilgili konuya gidebilirsiniz.

Programsız Film İndirme

Tıkla indir Film indirma bağlantıları (linkleri) ile film indirme

Tıkla indir Film indirma bağlantıları (linkleri) ile film indirme

Programsız Film İndir, bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeden programlı yönteme göre daha basit, zahmetsiz olacaktır. Programsız film indirme yaparken sadece dosyanın indirme bağlantısına gidip dosyayı indirmeye başlamanız yeterli olacaktır. Bilgisayarınıza indirmek istediğiniz film indikten sonra ise film dosya veya arşivini (filmi arşivden çıkarın).

Yukarıdaki görselde sitemiz üzerinden ücretsiz film indirme bağlantıları ile “İnternetten Nasıl Film İndirilir?” sorusunun cevabı yanıtlanmıştır.. İndirme bağlantılarını kullanarakt 2 alternatif linkten tercihinize göre film indirme yapabilirsiniz.

İndirmek istediğiniz filmler için aşağıdaki kategoriyi kullanabilirsiniz.

Full Film İndir

Torrent Film İndirme

Torrent Film İndir, küçük boyutlardaki torrent dosyaları ile yüksek boyuttaki filmleri indirmek için büyük bir kolaylık sağlar. Torrent Full İndir, birde fazla indirme yaptığınızda bile kendi içerisinde tüm dosyaları eşdeğer şekilde indirmektedir. Torrent ile indirilen dosyalar diğer yöntemlere göre daha hızlıdır. Bunun nedeni de bir sunucuda bulunan dosyayı birden fazla kişinin Seed etmesiyle indirme yapan kişilere kolaylık sağlamaktadır. Torrent ile Film İndirme yapmanın diğer büyük bir avantajı ile bilgisayarınız istemsiz olarak kapansa bile indirmekte olduğunuz dosyanın kaldığı yerden (durdur/devam ettir) indirmeye başlaması çok çok büyük bir avantaj olacaktır. Torrent Pro indir sayfasından uTorrent pro sürümünü ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Film Nasıl İndirilir? YAPILAN YORUMLAR
  • Sapageldi
    3 ay önce

    Sapah1909