Dizi İndir

Çarli Bütün Bölümler Full İndir Boxset

Unutulmaz Türk dizileri arasında yer alan Çarli‘nin bütün bölümleri yeniden sizlerle! 1998 yılında Star TV‘de yayın hayatına başlayıp herkesi ekran başına kitlemiş olan dizi 24 bölümün ardından final yapmıştır. 2001 yılında Çarli İş Başında ismiyle Kanal D‘de yeniden başlamıştır. Çarli İş Başında isimli 2. sezonu da 17 bölüm sürmüştür. Çarli ve Çarli İş Başında‘nın bütün bölümlerini yüksek görüntü kalitesinde ücretsiz dizi indirmeniz için sizlerle buluşturuyoruz.

Çarli Bütün Bölümler Full İndir
Çarli Bütün Bölümler Full İndir

Çarli Bütün Bölümler Full İndir Boxset, Çarli dizisinde yurt dışında yaşayan amcalarından miras kalan bir maymunun ailelerine katılmasıyla hayatı değişen Sanal ailesinin maceraları anlatılıyor. Çarli isimli bu sevimli maymun, çoğu insandan daha akıllı olmasıyla dikkatleri çekmiştir. Efsane diziler arasındaki yerini koruyan Çarli Dizisi Bütün Bölümler İndir, boxset halinde bütün bölümleriyle indirmeniz için hazır.

Çarli Bütün Bölümler Full İndir
Çarli Bütün Bölümler Full İndir

2001 yılında Kanal D‘de yayınlanmış Çarli İş Başında isimli 2. sezonun bölümleri full kesintisiz, reklamsız, logosuz, giriş ve kapanış jenerikleri tam olan orijinal kayıtlardır.

Tıkla İndir 

Rar Şifresi: tikla-indir.com

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı