Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Azra Kohen - Çi

Azra Kohen – Çi PDF İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Azra Kohen – Çi PDF İndir, Azra Kohen‘in yazdığı Fi Çi Pi serisinden Fi PDF İndir kitabının devamı olan Çi kitabı PDF olarak sitemize yüklenmiştir. Azra Kohen’in Çi kitabını PDF olarak ücretsiz indirip okuyabilirsiniz. Kitabın devamı olan Pi PDF İndir.

Azra Kohen – Çi PDF İndir, Çi kitabının tanıtım yazısı;

Hayat, insanın kendi potansiyeline ulaşabilmesi için dikkatle, incelikle, muhteşem bir zekayla dizayn edilmiştir. Yapman gerekeni yapamıyorsan, olamıyorsan, doğamıyorsan hayat çok acıtır, anlaman için hırpalar, yorar. Seni sen yapabilmek için ne gerekirse yapmaya hazırdır.

Asla rahat bırakılmazsın. Öylesine anlamsız var olmazsın. Mutluluğa saklanamazsın. Öyleyse acına sahip çıkmalısın!
Çünkü acı, bilginin bedene inmesidir. Bilgiyi bedene indirmeli, olman gereken şeye dönüşmelisin.

Bu kitap kendine gelmek için burada olduğunun farkına varabilenlere yazıldı. Fi ile çıkılan yolculuğun tek durağıdır Çi. Sadece farkındalığa giden, değiştiren, mutlaka geliştiren bir yoldur bu ama sunduğu seks, macera, intikam, ihtiras sizi aldatmasın, zordur.

Hayatı değil sistemi yaşadığımızı fark edenler, harekete geçmek için işaret bekleyenler, umursamayanlara karşı umursayanlar, hissedemeyenlere karşı hissedenler adına ve kendi tekamülünde kaybolmuşlar için yazılmış, dengeye adanmıştır. Hayat harekete geçen herkesi varması gereken yere götürür.

Azra Kohen - Çi

Azra Kohen – Çi

Rar Şifresi: tikla-indir.com

Tıkla İndir

Yedek Link – Mega

Virüs Total

Azra Kohen – Çi PDF İndir BENZER İÇERİKLER
Azra Kohen – Çi PDF İndir YAPILAN YORUMLAR